KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Dothrak Tente & Cam Balkon; yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle dış yaşam alanlarınıza TENTE, KEPENK, PERDE, CAM sektöründe mimari ve estetik çözümler üreterek imalat, montaj, tamir ve bakım faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Kurulduğu günden itibaren dış yapı üniteleri üzerine çözümler üreten Dothrak Tente & Cam Balkon ailesi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesini bir ilke olarak benimseyerek; kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız.

Yaşam alanlarınızda ve işletmelerinizde daha rahat vakit geçirebilmeniz ve sahip olduğunuz müşterilerinize daha lüks ve konforlu hizmet verebilmeniz için tüm dünyadaki sektörel ve en güncel hareketleri takip ediyor, Ar-Ge çalışmalarımızla elimizden gelenin en iyisini sizler için üretmeye devam ediyoruz.

Bize güvenerek projelerimizin hayata geçmesine imkan veren müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza ve bizleri bugünlere taşıyan tüm personel kadromuza Dothrak Tente & Cam Balkon olarak her zaman teşekkürlerimizi sunuyoruz.


MİSYON

Yapı sektöründeki konumunu sürekli yükselten, varlıklarını uygun bir şekilde harcayarak müşterilerine karşı olan görevini yerine getiren ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.


VİZYON

Müşteriye özel çözümler üreten, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan, yenilikçi ürünler üreterek kalitede akılda kalıcı ve hak ettiği güvene layık küresel bir şirket olmaktır.


KALİTE POLİTİKASI

  • Müşteri isteklerini doğru algılamak, isteğe uygun şekilde yönlendirmek ve bu süreci takip ederek en iyi sonuca ulaşmak.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda şirketin bağlı olduğu yerel ve uluslararası mevzuata uyumlu çalışmayı, kuruluş adına çalışan kişilerin, ziyaretçilerinin ve komşularının Dothrak Yapı faaliyetleri nedeniyle maruz kalabilecekleri tehlike ve riskleri en aza indirmek.
  • Faal projeleri programa ve ilgili teknik şartnameye bağlı olarak süresinde bitirerek teslim etmek.
  • Çalışan personelin övünebileceği yetkinliklere sahip bir şirket olmak.
  • Personelimizin sağlıklı, güvenli ve huzurlu şartlar altında çalışmasını, motive olabilmeleri amacıyla düzenlenen sosyal aktivitelere katılımlarını, bilgi ve sorumluluk paylaşımı ile ekip ruhunu sürekli dinamik tutmayı sağlamaktır.
  • Kalite politikası doğrultusunda belirlenen hedefleri sürekli gözden geçirerek güncellemek.
  • İş akışının sonuca ulaşmasına kadar olan süreçte personelin sürekli iyileştirme ve kaliteli hizmet sunmayı doğal davranışı haline getirmek.
  • Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle ilişkilerimizi en iyi seviyede tutmak ve bunu muhafaza etmek.
  • Yenilikçi ve düzeltici fikirlerin sürekli ödüllendirilerek cesaretlendirilmesini sağlamak.
  • Üzerinde çalıştığı her işi en iyi nitelikte, en gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak yapmak, ve her seferinde daha iyisine ulaşmak için mücadele vermek.

FAALİYET ALANLARI

Alışveriş Merkezleri, Anıtlar & Müzeler, Belediyeler, Camiler, Çay Bahçeleri, Düğün Salonları, Gece Kulüpleri, Güzellik Salonları, Hastaneler & Sağlık Merkezleri, İhracat & İthalat Firmaları, İnşaat Firmaları, Kafeler, Konutlar, Mimarlık & Mühendislik Firmaları, Oteller, Pastaneler, Restoranlar, Spor Tesisleri, Üniversiteler, Yüzme Havuzları


İNSAN KAYNAKLARI

Dothrak Tente & Cam Balkon olarak personel kadromuzu, şirketin değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyonel bireyler arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçmekteyiz.

Yıl bazında yapılan planlar doğrultusunda, istihdam gereken pozisyonlarda önceliği şirket içindeki çalışanlarımıza sunmaktayız. Ayrıca yapılan başvurularda ilgili departmandaki yöneticinin de katılacağı en az iki mülakatla, adayın tecrübe ve becerileri, şirket kurallarına uyumu açısından yetkinlikleri ve sorumluluk bilinci göz önüne alınarak değerlendirme yapılır.

İstihdam edilecek pozisyonun durumuna göre;

Profil Analizleri, Hazırlık Aşaması, Başvuruların Kabulü, Kişilik Envanteri, Mülakat Aşaması, Yabancı Dil Sınavı, Referans Araştırması, Seçim Aşaması, Sağlı Kontrolü ve İşe Yerleştirme süreci sırasıyla uygulanmaktadır.

Dothrak Tente & Cam Balkon’da kariyer fırsatlarından yararlanabilmek için tıklayınız.


BAYİLİK FORMU

Bayilik formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.


SERTİFİKALAR

Sertifikalar sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.


BELGELER

Belgeler sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.