Kurumsal web sitemiz yenilendi

Hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen web sitemiz ziyaretçilerine site içi dolaşımda kolaylık sağlarken, bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı sunuyor.

Responsive “Duyarlı Web Tasarımı” ilkesi ile teknolojik araçlara uygun olarak hazırlanan yeni web sitemiz kullanıcılarını bilgisayar dışındaki cihazlardan gerçekleştirilen görüntülemelerde yaşanan sorunlardan da kurtarıyor. www.dothrak.com.tr bu özelliği ile yalnızca bilgisayar değil, tablet ve telefon gibi internete bağlı tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor.

Kullanıcı dostu özelliği, sade arayüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme özgürlüğü sunan Dothrak Yapı kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve altyapıya yansıtıldı. Ürün sayfaları başta olmak üzere tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler aynı sayfa içerisinde tüm görsel ve açıklama bilgilerine kolayca erişebiliyor.

Yeni www.dothrak.com.tr sosyal medya web siteleri ile de entegre bir biçimde çalışıyor.

Firmamıza dair merak ettiğiniz tüm konularda bize İletişim Sayfası üzerinden ya da telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın